Whatsapp ile Mesaj Gönder
X

Teslimat ve İade Şartları

DEĞİŞİM ŞARTLARI HAKKINDA BİLGİLENDİRME


Değişim onaylandığı taktirde Ürün en geç 3 gün içerisindecari kod ile Kargo Şubesine teslim edilir. Ürünün Firmamıza ulaşması halinde en geç 4&7 iş günü içerisinde Kargo Ücreti size ait olmak şartıyla tarafınıza tekrardan gönderimi sağlanır. Ayrıntılı bilgi için  90 543 502 28 62  Müşteri Destek Hizmetlerini Arayabilir veya Destek Bölümünden E-mail ile Bilgi Talep Edebilirsiniz.

 

İADE ŞARTLARI HAKKINDA BİLGİLENDİRME

 

cantabende.com dan kaynaklanan , yanlış ürün , yanlış beden ve yanlış renk v.b gönderimleri , kullanmadan , satılabilir özelliğini kaybettirmeden ürünün size teslim tarihinden itibaren 3 gün içerisin de trenbiziz.com Müşteri Hizmetleri  90 543 502 28 62   ile temasa geçerek 10 TL kargo ücreti bakiyenizden düşülerek iade işlemi gerçekleştirilir. 

 

İNDİRİMLİ ÜRÜNLER HAKKINDA BİLGİLENDİRME

 

 

İndirim kategorisindeki ürünlerde  iade ve değişim kesinlikle yoktur. Ürünler hakkında detaylı bilgi almak için 0543 502 28 62  whatsapp müşteri hizmetlerinden iletişim kurabilirsiniz. 

 

Fiyat indirimine gidilmiş ürün değişimlerinde  kargo ücretleri alıcıya aittir.

 

Site üzerinden yapmış olduğunuz alışverişlerde bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız.

 

cantabende.com , dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.